Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje
Bidon termiczny 350 ml, Strawberry Shake | B.BOX
Bidon termiczny 350 ml, Strawberry Shake | B.BOX
123,00 zł 98,40 zł
Bidon termiczny 350 ml, Ocean Breeze | B.BOX
Bidon termiczny 350 ml, Ocean Breeze | B.BOX
123,00 zł 98,40 zł

Pojemniki na jedzenie

Dbanie o brzuszek maluszka jest bardzo ważną rolą, którą musi odegrać każdy rodzic. Produktem spożywczym, który bez wątpienia zasługuje na szczególną troskę, jest mleko mamy. Prawidłowe jego przechowywanie jest nie zwykle ważne ze względu na bezpieczeństwo dziecka. 

Bezpieczeństwo brzuszka maluszka

Gdy do mleka dostaną się bakterie, może ono wywołać niebezpieczne zatrucie. W trosce o układ pokarmowy swojego dziecka zadbaj o odpowiednie przechowywanie mleka. Pojemniki na pokarm dostępne w naszej ofercie wyprodukowane zostały z komponentów najwyższej jakości wolnych od wszelkich szkodliwych substancji. Znajdziesz u nas pojemniki na pokarm w formie płynnej z ustnikiem oraz na mleko modyfikowane w wersji sypkiej. Przydają się one zarówno w trakcie spaceru, jak i podróży.

Pojemniki na mleko muszą spełniać wszelkie rygorystyczne normy i posiadać certyfikaty, dzięki którym zostają dopuszczone do obrotu. Dzieje się tak ze względu na to, że mają one kontakt z żywnością. Mamy, które mają nawał pokarmu, mogą zamrozić nadmiar mleka zarówno w pojemnikach plastikowych, jak i woreczkach na pokarm. Zaletą tych pierwszych jest z pewnością to, że mogą być stosowane do różnego rodzaju pokarmów — nie ograniczają się jedynie do mleka mamy. Posiadają szczelne pokrywki, które zabezpieczają mleko zarówno przed dostawaniem się do nich substancji z zewnątrz, jak i przed wylewaniem pokarmu.

Pojemniki na pokarm są oczywiście wielorazowego użytku. Wykonane ze specjalnego tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością, nie zawierają Bisfenolu A, dzięki czemu są w pełni bezpieczne. Dużym plusem jest umieszczona na produkcie miarka, która pozwala na precyzyjne odmierzanie pokarmu. Dzięki temu, że pojemniki na pokarm dostępne w naszej ofercie mają dołączoną dodatkową pokrywkę z ustnikiem, maluchy mogą spożywać pokarm bezpośrednio z nich. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl