Zabezpieczenia do szafek - blokady do mebli i sprzętów 4

Zabezpieczenia do szafek 

Doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo dziecka. Okres, w którym dziecko raczkuje i uczy się chodzić, jest bardzo niebezpieczny. Wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do przykrej i bolesnej sytuacji. Zabezpieczenia do mebli przed dziećmi może uchronić maluchy przed niebezpieczeństwem. Również sprzęty, takie jak lodówka czy piekarnik może spowodować zagrożenie zdrowia i życia dziecka. 

Zabezpieczenia do szafek — ciekawa zawartość

Zawartość szafek lub szuflad zawsze interesuje maluchy. Uwielbiają wyrzucać np. ubrania czy pieluchy ze środka. Niekiedy w szafkach przechowujemy niebezpieczne przedmioty: noże, nożyczki, baterie czy malutkie elementy. Ten rodzaj rzeczy zagrażają zdrowiu i życiu małego dziecka. Aby uchronić malucha przed tymi zdarzeniami, warto zaopatrzyć się w zabezpieczenia do mebli.

Blokada magnetyczna

Jest to numer 1 wśród zabezpieczeń do szafek. Jest niewidoczna, ponieważ montuje się ją w środku. Jest bardzo wytrzymała, dlatego dziecko z pewnością nie otworzy szafki, szuflady czy szafy. Otwarcie mebli jest możliwe tylko dzięki magnetycznemu kluczowi. Blokada magnetyczna jest szybka i łatwa w montażu.

 

Blokada uniwersalna

Blokada uniwersalna, tzn. do wszystkiego. Skutecznie utrudni dziecku otwarcie szafek, szuflad i szaf, nie pozwoli na wyciąganie zawartości. Uchroni również dziecko przed otwarciem lodówki, zamrażarki czy gorącego piekarnika. Maluchy lubią również otwierać toaletę. Ten rodzaj zabezpieczenia skutecznie zablokuje otwarcie sedesu. 

Zabezpieczenia do szafek

Zabezpieczenia przed dziećmi do szafek

Blokada do lodówki i toalety

Zabezpieczenie do szafek i sprzętów 

Zabezpieczenie mebli przed dziećmi to ważny element ochrony dziecka przed niebezpieczeństwem, które czyha w domu. Marka Babyono oferuje zestawy zabezpieczeń, które pomogą w zapobieganiu przykrym sytuacjom. 

Zabezpieczenia do mebli przed dziećmi

Zabezpieczenia na drzwi

Drzwi, niepozorny element, który może wyrządzić dużo bólu. Maluszek może nagle się zatrzasnąć w pokoju lub przytrzasnąć sobie paluszki. Aby tego uniknąć, polecamy nakładki na drzwi. Zabezpieczenie do drzwi zakłada się na górną część drzwi, które nie dopuszcza do zamknięcia. Dzięki tej nakładce zabawa staje się bezpieczniejsza. 

Zabezpieczenia na drzwi przed dziećmi

Zabezpieczenia na ostre krawędzie

Ostre krawędzie szafek, stołu czy blatu kuchennego są również niebezpieczne dla małego dziecka. Czasami nie jesteśmy w stanie samodzielnie uchronić swojego dziecka przed uderzeniem. Dlatego minimalizując zagrożenie, warto zapatrzyć się w zabezpieczenia na rogi mebli — narożniki. Pozwolą one zabezpieczyć ostre rogi np. biurka, stołu, blatu lub szafek. 

Zabezpieczenia na rogi mebli

Zabezpieczenie do mebli przed dziećmi

Zabezpieczenia do gniazdek elektrycznych

Kolejnym zagrożeniem w domu są kontakty. Są bardzo niebezpieczne i prowadzą do zdarzeń tragicznych w skutkach. 

Wiemy, że kontakty według maluchów są jednym z najciekawszych miejsc w domu, a zarazem najniebezpieczniejszym. Dlatego tak ważne jest, zabezpieczenie gniazdek elektrycznych, aby zapobiec tragedii. Firma Babyono zaprojektowała zabezpieczenia do kontaktów, które zminimalizują ten rodzaj ryzyka. Dziecko ma utrudniona zadanie i z pewnością nie włoży różnych elementów do gniazdka elektrycznego. 

Zabezpieczenia do kontaktów

Stwórz dla swojego dziecka oazę spokoju i bezpieczeństwa w domu. Pozwól na beztroską zabawę, minimalizując ryzyko przykrych i bolesnych zdarzeń. Mamy nadzieję, że pokazaliśmy wachlarz możliwości w zabezpieczeniu mieszkania lub domu do raczkujących i ciekawskich maluszków. 

Klikając w zdjęcia możesz przejść bezpośrednio do naszych produktów.

Sprawdź naszą ofertę zabezpieczeń do szafek i mebli.  

Komentarze do wpisu (4)

5 sierpnia 2021

blokada magnetyczna najlepsza na świecie! polecam z całego serca!!!!

5 sierpnia 2021

Nasz synek zatrzasnął się w pokoju, było trochę strachu, ale teraz mamy już zabezpieczenia. Warto w nie zainwestować.

6 sierpnia 2021

Zabezpieczenia do kontaktów, niesamowicie przydatne.

27 września 2021

Zabezpieczenia ratują nam życie. Są niezbędne przy małym brzdącu.

Bestsellery
Sprawdź co nasi klienci kupują najczęściej!
Kubek logopedyczny Doidy Cup Fuksja
Kubek logopedyczny Doidy Cup Fuksja
29,00 zł 23,20 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl